Kontakta oss

Stiftelsen Tryggheten, Storgatan 28, 931 32 Skellefteå. Tel. 0910 77 80 10, 073 020 61 59

Är du intresserad att söka boende hos oss kan du ringa eller skicka e-post till föreståndaren, se nedan.
Anmäl namn, adress, telefonnummer, personnummer och önskemål om lägenhetsstorlek. Eftersom vi har så många sökande vill vi att du själv håller ansökan aktuell genom att höra av dig en gång per år.

Under galleri kan du se mer bilder och även se ritningar på lägenheter genom att klicka dig vidare.

Föreståndare
Kerstin Olofsson

Stiftelsen Tryggheten
Storgatan 28, 931 32 Skellefteå
Tel 0910 77 80 10
073 020 61 59
E-post: info.tryggheten@gmail.com

Styrelse

EFS Missionsförening
Ordförande: Allan Forslund              2019 – 2020
S Bergsbyn 143, 931 91 Skellefteå
Mobil: 070 585 13 44
E-post: ua.forslund@gmail.com

Ersättare: Peter Falkman                   2019 – 2020
Repslagargränd 5 931 32 Skellefteå
Mobil 070 355 52 97
E-post: peter.falkman@svenskakyrkan.se

Sankt Olovs församling
Ordinarie: Birgitta Burström                2019
Mossgatan 4, 931 70 Skellefteå
Mobil. 070 651 89 71
E-post: birgitta.burstrom@gmail.com

Ersättare: Tor-Leif Andersson              2019
Gunsenvägen 49, 931 54 Skellefteå
Tel. 0910 860 95. Mobil. 070 668 15 15
E-post: torleifa@hotmail.com

Skellefteå landsförsamling
Vice ordförande: Per-Olof Marklund    2019 – 2020
Västergatan 11 A, 931 62 Skellefteå
Tel. 0910 368 37. Mobil: 070 525 26 60
E-post: per-olof.marklund@telia.com

Ersättare: Marianne Johansson             2019 – 2020
Storgatan 28, lgh 1109, 931 32 Skellefteå
Tel. 0910 132 50   Mobil 070 532 46 78
E-post: mariannej34@hotmail.com

Equmeniakyrkan
Ordinarie: Stefan Hellsten                      2019
Stationsgatan 13 A, 931 31 Skellefteå
Tel. 0910 71 58 00. Mobil 070 218 12 36
E-post: stefan.hellsten@skellefteabil.se

Ersättare: Per-Ivar Skogqvist                2019
Drängsmark 132, 934 96 Kåge
Mobil 070 655 59 47
E-post: fordever@yahoo.se

Revisorer

Ordinarie
Kenneth Holmberg, E-post: kenneth.holmberg@valueandfriends.se
Roger Larsson, E-post: roger.larsson@e-gatan.se

Ersättare
Magnus Wikström, E-post: magnus.wikstrom@valueandfriends.se
Bengt Johansson, E-post: leif.bengt.johansson@telia.com